Se izdava stan od 64m2 vo Crnice
Повеќе слики

Se izdava stan od 64m2 vo Crnice

Скопје, Центар
surface 64
bed 2
0 денари 0 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се издава наместен стан 64м2 на 2-ри кат
сопствено греење и ладеnje
Цена:250евра
**********************************************
Nudi : Agencija"DOM"- Skopje
tel.070/335-990
070/335-977

Информации
  • Квадратура: 64
  • Соби: 2