Огласот е архивиран

Se izdava garsonjera vo Kozle

Скопје, Карпош, Kozle
calendar 2010
surface 20
bed 1
Опис

Се издава гарсониера во Козле во куќа на прв спрат. Гарсониерата има посебен влез и тераса. Погодна е за една особа и за подолг временски период. Контакт до 19 часот на телефон 075 519-327

Информации
 • Квадратура: 20
 • Соби: 1
 • Година:

  2010

 • Балкони: 1
 • Тип на опрема: Наместен
 • Паркинг: На улица
Ентериер
 • Инвертер
 • ТВ
 • Шпорет
 • Фрижидер