Се издава двособен наместен стан во Центар Скопје

Цена: 10,000 мкд / 161
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 50
Адреса: ул.11-октомври
Градба: 1965
Опрема: Реновиран, Лифт, Клима, Телевизор, Шпорет, Фрижидер

Се издава наместен двособен стан на шести спрат со лифт, парно и клима.Станот се наоѓа кај Стара Рампа со поглед Нова железничка станица.Цена 150 еур (слободен од 15.07.2021)
Лице за контакт Ристе 070337451

Информации за огласувачот

Valentina
072272287