Се издава деловен простор

Цена: 1 мкд / 0
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Празен
Паркинг: На улица
Соби: 6
Балкони: 2
Квадратура: 170
Адреса: дебарца-56
Опрема: Реновиран, Клима, Инвертер, Фрижидер, Дуплекс

Се издава деловен простор, од 170 метри квадратни, на 2 нивоа во Дебар маало, на Улица Дебарца бр. 56 спроти кафана Скопски мерак.
Лице за контакт
Владо 075/859-740

Информации за огласувачот

Владо
075/859-740