Se itno prodava u delovima Jeep Mahindra

Цена: 2,000 мкд / 32
Локација: Чучер-Сандево - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Менувач: Мануелен
Каросерија: СУВ-Теренско
Гориво: Дизел
Производство: 2006
Бренд: mahindra-
Модел: jeep-

Se itno prodava jeep Mahindra u delovima cena 2000 evra telefon 076-715-047

Информации за огласувачот

Teo
076-715-047