плац

Цена: 0 мкд / 0
Локација: Сопиште - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Адреса: с.-долно-соње
Квадратура: 2700

Продавам плац од 2700 м2 во Долно Соње на почетокот од патот за Патишка река.
поволно ... цена по договор

Информации за огласувачот

Сашо
075 642 019