Наместен стан од 40к2 во Капиштец

Цена: 1 мкд / 0
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Квадратура: 40
Градба: 1990
Адреса: naroden-front-5
Опрема: Лифт, Подрум, Шпорет, Фрижидер

Se izdava opremen stan na top lokacija vo Kapistec vo blizina na Zebra,3 /12 kat so lift i parno. Pogoden za samci ili studenti

Информации за огласувачот

Caci
071563928