Namesten stan 85m2 vo Centar
Повеќе слики

Namesten stan 85m2 vo Centar

Скопје, Центар
surface 70
bed 3
15,375 денари 250 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се издава наместенен стан 85м2 во центар
во Кула градски зид
Цена:250евра
*******************************************
Agencija 'DOM' Skopje

tel.070/335-990
070/335-977

Информации
  • Квадратура: 70
  • Соби: 3