Land Rover Discovery 3

Цена: 638,600 мкд / 10,300
Локација: Кавадарци - Кавадарци
Тип на оглас: Се продава
Бренд: land-rover
Модел: Discovery
Менувач: Мануелен
Каросерија: СУВ-Теренско
Гориво: Дизел
Производство: 2005
Километража: 250000

Направен голем сервис, регистриран до 12.2019

Информации за огласувачот

Орце
071340441