Изнајмувам лух.апартман во центар на Охрид

Цена: 1 мкд / 0
Локација: Охрид - Охрид
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 43
Градба: 2010
Адреса: партизанска-2
Опрема: Лифт, Клима, Инвертер, Телевизор, Шпорет, Фрижидер, Дуплекс

Се издава луксузен апартман во строг центар на Охрид-43 м2. Апартманот има засебна дневна соба,спална соба, модерно наместена кујна со современи апарати и комплет прибор,бања и балкон. Апартманот е опремен и со машина за миење садови, машина за перење/сушење алишта, LCD телевизор, кабловска телевизија, неограничен WI FI, клима уред, грејни панели за зимски период и се друго што е потребно за гостите.
Се наоѓа на само 2 минути од Охридското езеро и градскиот плоштад.
Видео 360 може да погледнете на следниов линк:
http://www.bilbord.com.mk/?p=60&o=1081.

www:apartmentohrid-alex.com/

Информации за огласувачот

Gjoko
+38976206155