Hrom 57m2 ubav, renoviran i opremen stan
Повеќе слики

Hrom 57m2 ubav, renoviran i opremen stan

Скопје, Ѓорче Петров
surface 57
bed 2
4,735,500 денари 77,000 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15174....Партенон Недвижности продава стан во Хром двособен 57м2 комплет реновиран и опремен како на сликите веднаш вслив.
Станот е со една спална соба, дневна, кујна, бања, подрум...4кат БЕЗ ЛИФТ....север/запад ориентација.....цена 77000 еу
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 57
  • Соби: 2