HIPODROM 65m2 RENOVIRAN NA 1 KAT
Повеќе слики

HIPODROM 65m2 RENOVIRAN NA 1 KAT

Скопје, Центар
surface 65
bed 2
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15011...ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА СТАН ВО ХИПОДРОМ ДВОСОБЕН 57М2 СТАНБЕНА ПОВРШИНА И ПЛУС ДВЕ ТЕРАСИ ОД 8М2 И ПОДРУМ ОД 5М2. СТАНОТ Е РЕНОВИРАН, СМЕНЕТИ ПРОЗОРИ И КОМПЛЕТ КУПАТИЛО РЕНОВИРАНО...НА 1КАТ СО ГОЛЕМ ПАРКИНГ ПРЕД ЗГРАДА И ЗЕЛЕНИЛО......
ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 65
  • Соби: 2