Двособен стан од 40 квадрати

Цена: 200 мкд / 3
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Празен
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 40
Градба: 2021
Адреса: мичурин

Издавам нов невселен двособен стан од 40 м2. Станот е празен со спална соба, дневна, кујна, купатило и балкон. На 3ти кат од 8 ката, со лифт и парно.

Информации за огласувачот

Donka
077523633