Dacia Duster

Цена: 403,000 мкд / 6,500
Локација: Гази Баба - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Dacia
Модел: Duster
Менувач: Мануелен
Каросерија: СУВ-Теренско

Итно се продава Dacia Duster

Информации за огласувачот

Teo
071592495