Crnice 74m2 nov trosoben namesten
Повеќе слики

Crnice 74m2 nov trosoben namesten

Скопје, Центар
surface 74
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15163.... Партенон Недвижности продава стан во релативно нова зграда во Црниче.
-----Стан со површина од 74м2 на 2кат трособен со индивидуално парно и клима, лифт опремен, две спални едната со гардеробер, бања и тоалет, фр. балкон, дневна...цена 130,000 еу
Повеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 74
  • Соби: 3