Centar Diamond Limak 71m2 prazen moze i kancelarii

Centar Diamond Limak 71m2 prazen moze i kancelarii

Скопје, Центар
surface 71
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

11292...Партенон Недвижности изнајмува стан нов во Центар во зградите на Лимак на 3кат од станбениот дел.
Површина 71м2 трособен празен со опремена кујна, невселуван
парно, лифт, јужно ориентиран, со паркинг
Се изнајмува и на фирми за канцеларии
цена 800еу
Повеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 71
  • Соби: 3