Aerodrom 43m2 prizemje, idealen i za deloven
Повеќе слики

Aerodrom 43m2 prizemje, idealen i za deloven

Скопје, Аеродром
surface 43
bed 2
86,100 денари 1,400 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15158...Партенон Недвижности продава стан во Аеродром во нова зграда со површина од 43м2 со посебна спална соба, тераса, север ориентација.
Станот е идеален и за деловен простор, ординација, салон и слично....
Цена 1400еу
ПОвеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 43
  • Соби: 2