Aerodrom 41m2 nov prazen stan prizemje
Повеќе слики

Aerodrom 41m2 nov prazen stan prizemje

Скопје, Аеродром
surface 41
bed 2
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

11243...Партенон Недвижности изнајмува стан во Аеродром кај поликлиника во нова зграда на приземје со дворче. Станот е 41м2 со посебна спална нов и е празен со опремена кујна за деловен простор канцеларии или за живеење
за живеење 170еу, за деловен договор 200 еу..
Вселив од 01.04.2024 се изнајмува за подолг период
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 41
  • Соби: 2