Prodavam Renault Espace 2.0

Цена: 4.999 ЕУР

километража: 180000
гориво: Дизел
регистрација: Македонска
менувач: Рачен
каросерија: Моноволумен / Миниван
година: 2006
2006godina 127 KW 165 ks kombeto e so 7 sedishta zelen karton registracija do 11 mesec 2018
Локација: Битола
Vecko Dimanoski
078-205-077

Контактирајте го огласувачот преку е-маил Откажи