Apn 6

Цена: 270 ЕУР

километража: 0
година: 1997
вид: Останато
кубикажа: До 50cc
Motorceto e super...Socuvano mnogu...070900760
Локација: Битола
Blagojce Kocankovski
070-900-760

Контактирајте го огласувачот преку е-маил Откажи