Citroen AX

Цена: 1 ЕУР

гориво: Бензин
регистрација: Македонска
менувач: Рачен
каросерија: Седан
година: 1995
Se prodava citroen ax vo ispravna sostojba ne registriran 1.5 benzin.
Локација: Битола
Dime Krstevski
078-286-133

Контактирајте го огласувачот преку е-маил Откажи